Mokymai IT specialistams
Bazinių kibernetinio saugumo kursų esmė - pažinti šiuo metu aktualią IT saugumo problematiką ir pasirengti praktiškai atremti kibernetines atakas. Kursų teorinių paskaitų dalis glaudžiai derinama su praktika: dalyviai supažindinami su saugiomis IT architektūromis ir patys gali jas kurti laboratorijoje.
Mokymų programa sudaryta atsižvelgiant į šiuo metu aktualiausias kibernetinių įsiveržimų metodikas ir technologijas. Daugiausia dėmesio skiriama tinklo pažeidžiamumų problemoms ir nuodugniai kritinių sričių analizei.
Mokymų tikslas - pademonstruoti dažniausias web aplikacijų apsaugos problemas ir kaip jos gali būti išnaudojamos įsilaužimui. Praktikos metu mokymų dalyviai laboratorijoje laušis į parengtas web aplikacijas ir patys taikys mokymuose aptartus web aplikacijų išnaudojimo būdus.
Mokymų metu bus keliamas klausimas ne kokie įrankiai naudojami laužiantis, bet kaip galima jau įdiegtus įrankius privesrti daryti tai, kam jie nebuvo sukurti. Po mokymų yra galimybė laykiti egzaminą, ir gauti tarptautinis S-EHP sertifikatą.
Saugaus programavimo mokymuose pateikiama informacija apie saugaus web kūrimą ir analizuojama, kaip iškart išvengti pažeidžiamumų programuotojų kuriamose aplikacijose.
Po mokymų yra galimybė laykiti egzaminą, ir gauti tarptautinis S-SPF sertifikatą.
Šiuose mokymuose analizuojami teisiniai IT saugumo aspektai ir saugumo standartai, gilinamasi į incidentų valdymo bei tinklų, sistemų, aplikacijų saugumą. Dalyviai dirbs su kriptografija, tapatybės ir prieigos valdymu bei susipažins su etiniu hakingu.
Po mokymų yra galimybė laykiti egzaminą, ir gauti tarptautinis S-ITSP sertifikatą.
Šiuose mokymuose gilinamasi į informacijos organizavimą ir valdymą bei techninius šios srities aspektus. Taip pat analizuojama, kaip keisis reikalavimai informacijos saugumui ir kaip organizacijoms ir jųs pecialistams reikėtų prie to prisitaikyti. Po mokymų yra galimybė laykiti egzaminą, ir gauti tarptautinis S-ISP sertifikatą.
Mokymų metu daugiausiai dėmesio skiriama techniniams incidentų valdymo aspektams: informacijos surinkimui, failų išdėstymui (ang. filesystems), informacijos atskyrimui, logų vertinimui ir kt. Mokymų pabaigoje bus rengiamas praktinis įgytų įgūdžių testas-simuliacija, kurios metu dalyviai spręs realistišką kibernetinio įsiveržimo situaciją.
Kompiuterinės ekspertizės (forensics) mokymai padeda pasiruošti tirti kibernetinius nusikaltimus, kurie vykdomi organizacijų sistemose ir tinkluose. Šiuo metu parengtos kelių tipų kompiuterinės ekspertizės mokymai: introduction to forensics, Windows forensics, Advanced forensics, Memory forensics, Apple forensics ir Linux forensics.
Mokymai uždaroms vadovų ir darbuotojų grupėms
Pagrindinis mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su korporatyvinio šnipinėjimo principais ir atimti iš hakerių bei psichologinių manipuliatorių pagrindinį kozirį - miglotas aukų žinias apie sukčiavimo ir paslėpto žmonių valdymo technologijas.
Pagrindinis mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su korporatyvinio šnipinėjimo principais ir atimti iš hakerių bei psichologinių manipuliatorių pagrindinį kozirį - miglotas aukų žinias apie sukčiavimo ir paslėpto žmonių valdymo technologijas.
GDPR (BDAR): praktiniai žingsniai
Šių mokymų tikslas ne tik sukonkretinti, kas yra GDPR (BDAR) ir kuo jis ypatingas, bet svarbiausia - pateikti organizacijų atstovams konkrečius praktinius žingsius apie dokumentų rengimą, kuriuos galima taikyti iškart po mokymų ir apsisaugoti nuo griežtų sankcijų už nesaugų asmens duomenų naudojimą ir reglamento nesilaikymą.